Zpět na úvodní stránku
Ceník Kontakty a adresa na Splněný sen Dity Weberové

úvodní stránka
informace o jezdeckém klubu
malá prohlídka stájí
seznamte se s našimi koníčky
a s našimi poníčky
naše možnosti
naše akce
další činnost - ryby, sady
jak se na vyjížďku obléci?
fotogalerie z jezdeckého klubu
sezonní radovánky
...
Celodenní ponyškolička 27.10.2014


hry 1
hry 2
hry 3

Krásný den, plný zážitků, smíchu, ježdění, hraní...

Ráno jsme se do 9 hod všichni sešli, pohráli jsme si na jízdárně. Poté připravili koníky a poníky (frísku, Floyda, Ponytku, Sandálku, Topinku a Maliku s vozíčkem) a vydali jsme se v partě 6-ti koní a 27 lidí na výpravu na Benedikt. Cesta přes Vtelno přes přechod u kruháku, všem autům ! STOP :-) a už jsme tam byli :-)

Děti se střídavě vozili na všech svých oblíbencích. Pohráli jsme si opičí dráhu na prolejzačkách, posvačili čerstvé koblížky a hurá zpět velkou procházkou do stáje. Opět střídání v ježdění i vodění.

Po příchodu do stáje jsme koníčky odstrojili a opět hry.

Ve 12,30 hod obídek u Weberů doma - kuře na paprice s knedlíčkem, v troubě již voněla oblíbená bábovka :-) na odpoledne.

Po obídku zatopeno ve stáji a děti měly chvíli na osobní volno (trampolína, voné hry na jízdárně, králíčci a morčátka, vodění poníčků a ovečky s kozou :-)


Ve 14,30 hod opět vyjížďka do našich sadů, děti se opět střídaly. Po návratu hry uvnitř stáje i venku - jak kdo chtěl a od 17,30 hod jsme pekli vuřtíky na připraveném táboráku - vyhodnocení a předání rodičům ...
Fajn den - bez újmy jsme předali všechny děti s úsměvem v pořádku.




Děkuji za tento den a důvěru rodičů i dětí. Dita :-)