Zpět na úvodní stránku
Ceník Kontakty a adresa na Splněný sen Dity Weberové

úvodní stránka
informace o jezdeckém klubu
malá prohlídka stájí
seznamte se s našimi koníčky
a s našimi poníčky
naše možnosti
naše akce
další činnost - ryby, sady
jak se na vyjížďku obléci?
fotogalerie z jezdeckého klubu
sezonní radovánky
...
Jezdecký klub vznikl na základě několikaleté zkušenosti s koňmi, dále pak z lásky k těmto překrásným tvorům, a hlavně z přesvědčení podělit se o toto štěstí s ostatními. Mým cílem není jen naučit vás jezdit, ale také otevřít cestu k pochopení a poznání těchto nádherných obřích tvorů. Takovéto porozumění je pak na celém vztahu ke koním to nejkrásnější. Věřte, že i váš požitek z jízdy bude následně zcela jiný. Splněný sen

Jak už to tak bývá, začátky byly těžké. Cesta za splněním mého snu byla klikatá a zarostlá trním. Protože jsme nezískali žádnou dotaci z evropských fondů, veškerá investice do klubu a okolí byla pouze na nás. Můj skvělý, rozvážný manžel nejprve několik let přehodnocoval situaci, pozoroval mé jednání s koňmi a veškeré mé citové zaujetí vůči nim. Když nakonec usoudil, že vybudování klubu je dobrý nápad a vše se zdá být v pořádku, přikývl a odstartovalo se. Následovala celá řada velmi nepříjemných situací a dějů, které jsme společně museli překonat. Naštěstí přišly i krásné a příjemné chvíle, které nám opět dodaly sílu do života a chuť pracovat. Můj manžel mi stále zdůrazňuje: "Jsem moc rád, že nejsi líná." , ale ono to u koní ani jinak nejde ?.

Po třech letech investování, starání se, stavění, vybírání a pečlivého rozmýšlení, na našich pozemcích, za Autoservisem Weber, vyrostl zcela nový komplex - Jezdecký klub Splněný sen.

Ideou tohoto klubu je nastolit naprostou pohodu, vytvořit úžasnou partu lidí se stejným zájmem a mít se rádi. Toto vše samozřejmě s účastí našich koníků a jejich koňského života. Přijďte si odpočinout a načerpat novou energii třeba jen tím, že budete pozorovat pasoucí se koně ve výběhu z pohodlí vašeho křesla a s kávou v ruce. Je jen na vás kolik času zde budete chtít strávit a jakým způsobem. Naše dveře jsou vám otevřeny dokořán.

Můžete se těšit také na různé společné akce, jako například grilování, opékání vuřtů se zpěvem a kytarami, zábavná odpoledne pro děti, vyjížďky v maskách a spoustu dalšího. Každý nápad, který zpestří či obohatí náš společný čas strávený s koňmi, je vítán.

výuka jízdy na koni pomocí lonžování - připravujeme
LONŽOVÁNÍ
lonžování dětí lonžování dětí
Jízdárna
JÍZDÁRNA
Jízdárna mírně pokročilý
cvičení a samostatná jízda
vyjížďky na koních pro zkušené i začátečníky
VYJÍŽĎKA

Vyjížďky v travnatých ovocných sadech
přinesou psychickou pohodu jak vám
tak koním.
nedělní oddíl
NEDĚLNÍ ODDÍL

Nedělní půldny
ráj pro holčičky :-)
ponyškolička
PONYŠKOLIČKA

Pravidelné setkávání dětiček s koníčky
ráj pro všechny dětičky :-)