Zpět na úvodní stránku
Ceník Kontakty a adresa na Splněný sen Dity Weberové

úvodní stránka
informace o jezdeckém klubu
malá prohlídka stájí
seznamte se s našimi koníčky
a s našimi poníčky
naše možnosti
naše akce
další činnost - ryby, sady
jak se na vyjížďku obléci?
fotogalerie z jezdeckého klubu
sezonní radovánky
...
Velkou předností a zároveň stěžejní myšlenkou našeho klubu je individuální přístup, a to nejen k vám a vašemu okolí, ale také ke koním. Převážnou většinu času stráveného u nás budete ve styku se mnou osobně, což vám zaručí maximální péči. Z celého svého srdce se vám budu snažit zpříjemnit pobyt mezi koňmi a pomohu vám proniknout do tajemství lásky mezi člověkem a koněm.

Myslíte si, že už je pozdě, abyste se naučili jezdit? Nepřijdete si dost mladí na to, abyste s něčím jako je jízda na koni začínali teprve teď? Dovolte mi, abych vás přesvědčila o tom, že na koni se dá jezdit v jakémkoli věku a nikdy není pozdě začít. Opět bych na tomto místě zdůraznila osobní přistup ke každému zákazníkovi, takže se není naprosto čeho obávat. Moc rádi vás u nás přivítáme a věřte, že na koně není nikdy pozdě. Splněný sen

Kůň je zvíře, které vás bude neustále něčím překvapovat, vyzývat, ale zároveň také uklidňovat, těšit a naučí vás být šťastnými.

Návštěvy u nás budou vystavěny dle přání a požadavků zákazníka. Je naším zájmem vám vyjít maximálně vstříc a uspokojit vaše individuální potřeby. Jak je již ale v dnešní době běžné, s nadstandardními službami jsou spojené i vyšší ceny. Přesto doufáme, že kvalita a komfort, který vám bude poskytnut, za tuto investici stojí.

V případě zájmu mě neváhejte kdykoli kontaktovat.

V areálu klubu je vám k dispozici sedlovna, klubová místnost (TV, pinčes, knihy o koních, časopisy, občerstvení), sociální zařízení včetně sprchy a skříněk na převlékání, venkovní sezení s výhledem na výběh, jízdárna, skokový materiál či písková dráha s přírodními překážkami.
(klubová místnost včetně linky, šaten, pinčesu v provozu od října 2011)

Ráda vám poradím s výběrem jezdeckého vybavení, v případě zájmu i zprostředkuji koupi. Zástupce renomované firmy s velmi kvalitními koňskými potřebami k nám dodává pravidelně veškeré vybavení nejen pro koně, ale i pro jezdce. Vše si u nás můžete ozkoušet či půjčit domů na příjemnější zkoušku a zvážení, a poté se teprve rozhodnout, co vám lépe sedí a padne.

Mezi další naše nabídky patří „koňský“ hotel nebo dovolená s vlastním koněm. Jestliže nemá po dobu vaší dovolené o koníčky kdo pečovat, velmi rádi je u nás přivítáme a ve vaší nepřítomnosti se o koňské kamarády s láskou postaráme. Je třeba mít však na paměti, že kapacita našich boxů je omezená, a proto je třeba si termín domluvit s předstihem. Ubytování pro lidi v našem areálu prozatím v provozu není, ale v blízkosti cca 1 km jsou dva velmi solidní hotýlky, kde vám pohodu a odpočinek můžeme zajistit.