Zpět na úvodní stránku
Ceník Kontakty a adresa na Splněný sen Dity Weberové

úvodní stránka
informace o jezdeckém klubu
malá prohlídka stájí
seznamte se s našimi koníčky
a s našimi poníčky
naše možnosti
naše akce
další činnost - ryby, sady
jak se na vyjížďku obléci?
fotogalerie z jezdeckého klubu
sezonní radovánky
...


Měli jsme pozvané děti předškolního i školního věku, jejich rodiče, prarodiče i rodinné příslušníky.


V první řadě vyšlo počasí a společně s ním i výborná nálada.
Tu jsme měli jak my jako obsluhující, tak všichni, kdo přišli. Přinesli jsme si úsměvy ve tváři.

Zahájení proběhlo jako seznámení s naším koňským týmem a prostorami, které užívají koníci a my.

Poté byla ukázka jízdy na anglických plnokrevnících ve všech chodech a předvedení skoků.

Dále potom následovala pro mnohé děti i dospělé lákavá nevšední atrakce a to, že můj muž povozil všechny malé zájemce na malotraktoru a při té příležitosti upravovali povrch jízdárny k dalšímu užití. To byly dětské hry a soutěže.

Potom byli připraveni 3 naši koňští kamarádi (Fred, Ponyta a Parda), kteří povozili všechny zájemce jak v sedle, tak na madýlkách.

Opékání vuřtíků a občerstvení (složené z nápojů, kávy, sladkostí a dobrůtek) doprovázela hra na elektronické varhánky a zpěv dětí. Když se celá parta řádově 70-ti lidí občerstvila, rozdělila se na několik skupinek, kde v klidu a pohodě diskutovali o všem možném i nemožném.... :))

Při této příležitosti jsme poskytli na focení naše dva extrémy - 1000 kg Blůmičku a 50 kg Queni a Taroska :)) obřice a trpaslíčci :))

Závěrem tohoto zábavného odpoledne bylo závodění. To jsme se všichni přesunili na pískovou jízdárnu, která byla po předešlé traktorové atrakci uhlazena do zrcadlova :))
Byly zde připraveny soutěže - skákání v pytlích, opičí dráha, přenášení míčků na lžíci a okolo kuželek. Dětem se všechny disciplíny (hodnotíme z výrazu jejich tváří) náramně líbily. Avšak nejen jim, ale všem nám dospělákům také svítily radostí očíčka :)))))

Zapojili se prostě všichni, bylo to moc fajn. Děti i rodiče, a nakonec i my, jsme byly odměněni díkem a šťastnými výrazy ve tvářích.
Podobnou akci budeme jistě opakovat během měsíce září 2011.