Zpět na úvodní stránku
Ceník Kontakty a adresa na Splněný sen Dity Weberové

úvodní stránka
informace o jezdeckém klubu
malá prohlídka stájí
seznamte se s našimi koníčky
a s našimi poníčky
naše možnosti
naše akce
další činnost - ryby, sady
jak se na vyjížďku obléci?
fotogalerie z jezdeckého klubu
sezonní radovánky
...
Dvoudenní pony školička 3. - 4.2.2014
KRÁSNÉ!!! :-)


Měli jsme dva dny plné zábavy, dětičky naprosto senzační, naladěné, hodné, šikovné. V pondělí jsme se sešli v 9,00 hod a hned jsme připravili poníky 4 kousky a šli jsme do Vtelna pro svačinku - koblížky, které jsme na "prolejzkách" zbaštili. Poté procházka a střídání dětí na koníčcích - "všichni na všech". Ty "služebně" starší už sami vodí, sedí, drží otěže a používají pobídkové pomůcky samostatně tak, jak je to učíme :-)
Po návratu do stáje následovalo čištění koní, pouštění do výběhu a hry na jízdárně. Ve 12,30 hod obídek u Weberů: menu - polívčička s nudličkami, krůtí řízečky
s bramborovou kaší, po obědě palačinky, pudink a pekla se bábovka na odpolední svačinku. Po poledním klídku jsme se napasovali do aut a jeli jsme k mé kamarádce na farmičku, kde dětičky viděly ovce (jehňátka), kozu, králíky, husy, kachny ... mohly je krmit, hladit a vidět z bezprostřední blízkosti.
Kolem půl páté jsme se dostali do stáje, udělali jsme si svačinku, následovala vyjížďka, poté večeře pro koníčky, králíky, psy, slepičky, kočky a morčátka, a hurá k Weberům!!!
Hromadná koupel, večeře, hry, TV, povídání a
kolem 20,00 hod do postýlek a dobrou noc :-)

V úterý budíček cca 7 hod,ranní hygiena, snídaně, TV, hry. V 9,00 hod jsme již byli ve stáji a připravovali jsme Ponytku, Maliku a Rozárku na výpravdu => RESSL. Naložili jsme poníky a děti a hurá na výlet. Pod Resslem výstup a "hejá" do kopce. Všichni se vystřídali, chvíli šli a chvíli se vezli. Na Resslu u rybníčku svačinka - rohlíček s máslem a sýrem, děti si pohrály, projezdili, vysypali jsme do lesa suchý chléb pro zvířátka a čekala nás cesta dolů - to už šlo lépe a rychleji. Dole nás čekalo auto s přepravníkem - všichni nástup a domů. Následovala péče o poníčky - hry na jízdárně a šlo se na oběd. Dnes se servírovalo kuřátko na paprice. Mňam - mlaskali - přidávali si, no paráda. Po obědě palačinky, ovoce, tancování, hry, modelování, kreslení => všichni do stáje, závěrečná vyjížďka a kolem 17 hod se začali scházet rodiče. Měli jsme pro ně připravený táborák, vuřtíky, čerstvý chlebík.

Vyhodnocení, poděkování, klábosení, chválení :-)

Bylo to fajn, v létě už se těším!!! :-)
děkujeme, za koníky Dita